Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is jártatok már így? Az...

Ti is jártatok már így? Az éjszaka jött meg, és reggelre mindenem vér volt.

Figyelt kérdés
Nagyon kelemetlen érzés reggel erre ébredni.Ráadásul előfordul hogy nem percre pontosan jön meg hogy fel tudjak rá készülni..
2014. aug. 22. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én soha,nekem mindig reggel jön meg.
2014. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jártam még így soha szerencsére. Nekem mindig napközben, vagy estefelé jön meg.
2014. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én jártam már így, többször is. Bár ahogy öregedtem talán kevesebbet forgolódok vagy nem tudom, és csak akkor ömlik ki ha felállok. Így csak én leszek olyan és az ágy megússza.
2014. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha gondolkoznál és előre betennél egy betétet?
2014. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni nő vagy! Fogod az ágyneműt es kimosod azonnal. A várt előtt érdemes betenni egy betétet a balesetek elkerülése végett.
2014. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már azt se számolom hányszor :) Mindig, amikor éjjel jön meg reggel azzal kezdem, h feltérképezem az ágyat vérfoltokat keresve :D
2014. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, nekem úgy is, hogy már megvolt, de kevésnek bizonyult a - legnagyobb - betét. Szétáztam... -.-


Ágyneműcsere aztán kész, nem kell görcsölni. De mióta tudok tampont használni, éjszaka is azzal nyomatom. Tudom, hogy nem egészséges, de így legalább nem kell két napig kb. álmatlanul forgolódnom.

2014. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!