Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szokatlan jelenség az,...

Nagyon szokatlan jelenség az, ha egy lánynak éjszaka erotikus álom kíséretében hüvelyi váladék távozik testéből? Persze reggelre mosakodás lesz belőle :-S

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
:-) Nem,ez teljesen normális. Sőt ha orgazmusod van álmodban,az is előfordulhat. Nem csak a fiuknak vannak erotikus álmaik,hanem minden embernek.. az meg,hogy benedvesedsz az ezzel jár!
2009. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözöllek a klubban!:)

Viccet félretéve engem az ég rengeteg erotikus álommal áldott meg, pedig még szűz vagyok, de így élem ki magam. Hát néha nekem is megjelenik ott reggelre egy kis hüvelyváladék. De annyi baj legyen! Legalább az éjszakám jól telt.

2009. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike
2009. máj. 11. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ez teljesen normális! : ) Sőt, van olyan, hogy egy- egyálom során orgazmusod is van. Nem kell félni, nincs semmi baj, ezek természetes dolgok.
2009. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!