Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaptam egy fertőzést?

Elkaptam egy fertőzést?

Figyelt kérdés

Augusztus 19-én voltam nőgyógyásznál, mert a barátomnak volt valami gyulladása ott lent. (amikor elkezdődött a gyulladása nem voltunk együtt és még azóta sem) Én nem éreztem semmit, nem fájt, nem viszketett stb. A nőgyógyász is megállapította, hogy semmi bajom sincs. Viszont szerda óta rohadtul fáj a hüvelynyílásom körül, ha pisilek ég. Azon gondolkodtunk a barátommal, hogy amit felnyomott a nőgyógyászúr a hüvelyembe vasat, hogy az lehet nem volt megfelelően letisztitva. Tudom, ha nem múlik el elkell menni orvoshoz és Kedden megyek is ha nem múlik el. Kenegetem addig canestennel.

Kérlek titeket ne legyetek bunkók elegem van a trollokból.:) köszönöm !



2014. aug. 22. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a barátom már kapott rá kenőcsöt és elég szép neki !
2014. aug. 22. 08:54
 2/6 anonim válasza:
Nem lehetsz felfázva?
2014. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem hiszem

Nem kell sokat pisilni járnom. Csak csíp meg viszket

2014. aug. 22. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gomba lesz ami hajlam eseten barmitil elojohet. Hólyaghurut fájdalmas pusilessel jar. Mindenképpen Menj vissza a dokihoz, annak hogy nala összeszedj bármit minimális esélye van.
2014. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kaptam már gombát nődokitól, illetve hólyaghurutot. Az ilyen vizsgálatoknál bekerülhetnek a baktériumok a test belsejébe.
2014. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most javult mióta kenegettem canestennel de szerintem elfogok menni megint
2014. aug. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!