Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Mit tanácsoltok?...

Mitől van ez? Mit tanácsoltok? Télleg nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött, hogy folyamatosan vérzek, pedig nem menstruálok az már elmúlt, ráadásul nem is olyan fajta fér, máshogy néz ki, mint mikor elvágom az ujjam,és viszket is, és hátul is, nemtudom mitől van de nagyon kellemetlen, mit tanácsolnátok? Fontos!
2010. jan. 15. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na,ezt én nem értem...nem sérültél meg ott??
2010. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted normális????? ORVOS!!!!!!!
2010. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősség!
2010. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal orvos. Ha "hátul" jön, akkor lehet gyomorvérzés is!


Ha "elöl", akkor lehet, hogy megbolondult a hormonháztartásod, és össze-vissza menstruálsz. Mindenképpen orvost javaslok.

2010. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hátul csak viszket, jönni csak előljön, pedig pont múlthéten voltam orvosnál, és nem volt semmi baj, viszont most hogy menjek el orvoshoz? már nem rendel :S
2010. jan. 15. 17:16
 6/9 hayabusa válasza:
Akkor keress magándokit, mielőtt nagy baj nem lesz.Ez nagyon nem természetes!!!!
2010. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már a vérzés nincsen, hálistennek, de a viszketés még igen, olyan kellemetlen :S
2010. jan. 17. 23:21
 8/9 hayabusa válasza:
Attól hogy nem vérzik, még nem biztos hogy megszűnik a probléma.Tényleg menj el dokihoz!!
2010. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azonnal nőgyógyász!! Ez nem normális dolog! Ne halogasd, mert nagyobb baj lehet belőle! Ha nem rendel a nőgyógyászod, menj másikhoz!
2010. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!