Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a leghatásosabb gyogysz...

Melyik a leghatásosabb gyogyszer hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Valami olyan ami tényleg swgit mert mindig visszatér aí fetözés
2008. aug. 7. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig visszatér, akkor valószínűleg a párod is gombás és tőle kapod vissza a kezelés után. Ő is kezelje magát és el fog múlni teljesen. Ha meg nincs párod, akkor menj el dokihoz és mondd meg neki, hogy állandóan visszatér a gomba. De mehetsz dokihoz amúgy is, ha van párod, mert akkor olyat ír fel, ami mindkettőtöknek jó.
2008. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig visszatér mondjuk 2,3havonta pedig a páromat is szoktuk kenni.Én Canesten hüvelykúpot vettem most legutóbb is és jot tett,kigyógyított,én már meguntam dokihoz járni ,ezért vény nélkülieket szerzek be.Ez 1390Ft,de ha viszekt is akkor ajánlom hogy Canesten Combit veygél,mert abban van krém is ami 1700Ftba kerül,csak én nem vettem most ,mert még maardt krémem :) Én sem tudom hogy mitől térhet nekem is vissza, mi vagyunk az a 20%akik visszaferrtőződnek folyton.Vagy még van a Pevaryl hüvelykúp is az 1700Ft, ugyhogy sztem Canestent vegyél! JobbulásT!
2008. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
használj egszerre canesten hüvelykúpot és krémet lehet kapni ilyen 'kiszerelést" h van benen mind2
2008. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ja és utolsó válaszoló vagyok! hallottam olyat h aki legelőszür nem kezelte ki rendesen annak mindig visszatér
2008. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!