Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3napja elkaptam egy hasmenéses...

3napja elkaptam egy hasmenéses vírust, (ami még mindig nem múlt el). Lehetséges hogy ezért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie.A baràtommal mindig védekeztünk,utoljàra múlt héten voltunk együtt.

2014. aug. 25. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem akarok rád ijeszteni, de terhesség esetén előfordul ilyentájt hasmenés is.


Biztos vírus? Orvos mondta?


Ha nem vagy benne biztos, inkább vegyetek egy tesztet.

2014. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen vírus.Kaptam màr el ilyet koràbban is.
2014. aug. 25. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akkor nem orvos mondta... csak mert terhesség esetén ez a kettő szokott együtt járni. Hasmenés+késés.


Tényleg nem paráztatni akarlak, megkérdezhetem hány éves vagy?


Mellesleg vírusos hasmenés, terhes hasmenés meg egyéb hasmenés között nem lehet különbséget tenni, szóval attól, hogy korábban volt vírusos hasmenésed, nem biztos, hogy ez is az.

2014. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2014. aug. 25. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj 77-os, te nem vagy normális, az biztos!


Hogyan lenne terhes, amikor írja, hogy mindig védekeztek, mellesleg egy hete szexeltek utoljára. -.-"


Kérdező, elképzelhető, hogy a hasmenéstől késik,nálam is előfordult már nem egyszer,mégsem voltam terhes.

2014. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

És neked kb.mikor jött meg?Rögtön ahogy elmúlt a hasmenés?

2014. aug. 25. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Egyik védekezés sem 100%-os módszer. És az, hogy 1 hete voltak utoljára mit jelent? Előtte is voltak együtt.


Ne legyetek naívak.


Nem prédikálni akarok, 16 évesen elég értelmes vagy a szexhez, meg tudsz csinálni egy tesztet is. Mit veszíthetsz? 800 ftot. Ha negatív megnyugodhatsz, ha meg pozitív az később úgy is kiderül. Attól hogy itt lehurrogtok és nem vesztek tudomást arról hogy igenis van rá esély, még VAN rá esély.

2014. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Júliusban is ez volt hogy rengeteget késett de csinàltam hàrom tesztet és negatívak lettek.Ha tovàbbra sem jön meg,csinàlok egyet csak vàrom hogy végre meggyógyuljak.
2014. aug. 25. 09:30
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyébként óvszert hasznàltunk ami NEM volt lyukas,és utàna még vizet is töltöttünk bele.

Eggy csepp se ment belém azért se aggódok ez miatt.

2014. aug. 25. 09:32
 10/10 A kérdező kommentje:
megjott:)
2014. aug. 28. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!