Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma reggel hányingerrel ébredte...

Ma reggel hányingerrel ébredtem, anyu szerint van megint egy hányós-hasmenéses vírus, egyik kollégáján múlt héten ment végig, anyu gyerekek között dolgozik, nem kéne lebetegednem, mert jövőhéten államvizsgázok, hogy kerülhetném el?

Figyelt kérdés
Egyelőre a hányingeren kívül más gond nem volt, de anyut megfertőzhetik a gyerekek, és hazahozhatja, mindenképp el akarom valahogy kerülni.
2010. szept. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyümölcs, folyadék, hányigerre amúgy meglepő, de jó a kóla. Ha meg ki aakr jönni, jöjjön ki, avval is hamarabb múlik. Anuykáddal kicsit kerüljétek egymást a vizsgáig, hogy ne nagyon fertőzzön téged, ha rosszabbul leszel, vegyél be egy rubophent és feküdj le aludni, az nálam mindig beválik.
2010. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, én szombaton hánytam, azóta hasmenés, péntek dél óta nem ettem, éhes vagyok és szédülök. Baromi szar.
2010. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óh.Én anyum is gyerekek között dolgozik...el is kapta,hazahozta.Én is elkaptam.Most itthon szenvedek:s

Szerintem nem lehet kikerülni :/

2010. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most az államvizsgáig muszáj lesz egészségesnek maradni, utána bármi jöhet, de ha most robbanok le, tanulni se tudok betegen.

Az előbb sikerült megennem egy almát, kicsit jobban vagyok, remélem, nem lesz semmi gond.

2010. szept. 21. 11:10
 5/5 Ananász1 válasza:
Ha a nagyszüleid, rokonaid közel laknak náluk is lehetnél addig amíg le nem megy a vizsga időszak. (;
2018. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!