Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek minden szeretkezé...

Miért vérzek minden szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szeretkezünk a párommal a 2 menet után mindig elkezdek vérezni. Voltam már nőgyógyásznál és írt fel Dalacin krémet, mert gyulladásban volt a krémem. Úgy használtam ahogy az orvosom ajánlotta, viszont a párommal szeretkeztünk és megint elkezdtem vérezni. Pedig voltam már olyan férfival is akinek sokkal nagyobb volt a pénisze mégsem volt semmi bajom. Mihez köthető ez a dolog?

#vérzés #dalacin krém.
2014. aug. 25. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs chlamydiád vagy valami hasonló gyulladásod?
2014. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász konkrétumot nem mondott, ezt a dalacint írta fel ami gyulladáscsökkentő hüvelykrém, 7 napos kúra. Mondta h nem talál sebet, így a méhemből jön a vérzés, de nem látja h honnan. Illetve ha párommal szexelünk is, elkezdek vérezni; de rá 3-4 órára elmúlik a vérzésem.
2014. aug. 25. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad, nincs-e méhszájsebed
2014. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Uh-val nem találtak semmit?

Valami gyulladás vagy fertőzsés biztops van

2014. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Masszív méhszájsebed van.Csodálkozom, hogy a dokid ezt nem mondta neked, és engedi a házaséletet ilyen állapotban mint ahogy te vagy.
2014. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mivel vizsgált a doki?

Sokszor meg sem nézik normálisan az embert, csak ráütnek a hasukra

2014. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kacsával vizsgált meg, és ultrahangom is volt. És azon sem találtak semmit.
2014. aug. 25. 11:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah meg az ujjával is felnyúlt és megnyomorgatott.
2014. aug. 25. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne felkeresni egy másik nőgyógyászt is. Több szem többet lát.
2014. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de ugye amíg 7 napig használtad a gyógyszert nm voltatok együtt? Nekem is ugyanez volt a problémám,ajánlanám hogy a párod menjen el urulogushoz mert attól hogy te kaptad azt a gyógyszert ő még fertőzött lehet. És így mindig visszafogod kapni tőle a bacit,neki nincsenek tünetei mert lehet hogy a hordózoja. Bár mondjuk nem tudom hogy védekeztek.
2014. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!