Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés normális 7-8...

Erős vérzés normális 7-8 napon át menstruációnál?

Figyelt kérdés

Az első három napban nagyon durva volt a vérzés, utána már kevesebb, de még mindig elég sok és már a 8. napban járok. Éjszaka csak alig van, de nappal meg sok:S Máskor a 7-8. nap végére már eláll, most miért nem?


Ez kb az ötödik alkalom, hogy megjött. 15L



2014. aug. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Sajnos az. nekem 12 évesen jött meg, úgy, mint neked, és 29 éves koromig úgy is maradt, míg nem kezdtem fogamzásgátlót szedni. Az intenzitása így is megvan, de már csak 6 nap :)

Amikor megjön, az első 3-4 napban óránként cserélem a betétet, de van olyan, hogy félóránként. A super plust. És a doki ráírta apapíromra, hogy közepesen erős menzesz. Ez neki közepes???? Na mindegy.

Szóval kitartás, van rá esély, hogy így marad. Egyszer nekem 14 napig volt meg extra durván...bár akkor már majdnem orvos lett belőle.


Ha 2-3 nap múlva sem áll el, akkor menjetek orvoshoz. Megnéz, és megnyugszol. Ellen tenni nem tudnak sajnos.



Vannak mindenféle tévhitek itt, hogy citrom, meg mittudomén, de igazából ez alkati dolog.

2014. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy akárhová mégy, legyen nálad elég betét. Én már megtanultam, mindenhová egy marékkal viszek :))
2014. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Első, sajnálom, hogy neked ennyire durva (volt) :O Nekem azért kibír pár órát az extra nagy, szóval ennyire nem vészes.


Második, mindig viszek, mert nagyon nem vágyok a beégésre:D

2014. aug. 28. 22:41
 4/4 Kukanudlidú válasza:

Nekem még nem jött meg soha, de tudok annyit könyvekből a dologról, hogy a 3 nap a minimális, amíg megjön, a maximum 8 nap. Ne aggódj, és olvasd el ezt:! Lánydumcsi Karolinával

Ez nagyon jó könyv, és mindent megtudsz belőle, amit csak akarsz! :)

2014. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!