Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanába 2-3 honapja menszesz...

Muncika kérdése:

Mostanába 2-3 honapja menszeszem kicsit zavaros nem rendszeres nem tart 7 napig mindig csak 4 vagy kevesebb vagy 5 nap olyan is volt hogy megjott egy kicsit aztán elontott utana már elis mult?

Figyelt kérdés
meg mindig gorcsolok eddig nem gorcsoltem ma jott meg reggel és nagyon begorcsoltem szédultem hohullám volt rajtam és még hánytam is meg hányingerem van állandoan és a mostani vérzésem pedig darabos. Szerintetek mi ez?

2014. aug. 28. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, akármi is az, minél előbb kell megtudni. Egy terhességi tesztet is megcsinálhatsz. Szólj vissza, hogy mi van.
2014. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat nogyogyaszhoz csak szeptemberre kaptam idopontot tesztet meg nult honapba csinaltam es negativ lett
2014. aug. 29. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!