Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom behatoláskor. Mitől...

Fájdalom behatoláskor. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben petefészek gyulladasom volt, melyet antibiotikum kura soran meggyogyitottak. Az antibiotikum kurat kovetoen nogyogyaszom canasten kupot irt elo, melyet el is kezdtem szedni. Par alkom utan par napja eros, nyilalo erzest ereztem az alhasamban. Aznap el is mentem nogyogyaszhoz, aki megvizsgalt es elkuldott huvelyi ultrahangra. Minden tokeletes. Nogyogyasz javaslata, hogy hagyjam abba a canesten alkalmazasat, mivel az okozhatja az irritaciot. De nem is ez a kerdes, hanem: a petefesz gyulladas soran parommal torteno egyuttletkor, a behatolast koveto 2-4 masodpercig fajdalmat ereztem. Ez, sajnalatos modon meg megmaradt. Ez mitol lehet? A nogyogyasz erre nem mondott semmit.

kerlek segitsetek! Koszonom!



2014. aug. 29. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

"canasten kupot irt elo, melyet el is kezdtem szedni."

Ugye ezt csak elírtad és nem szedted a kúpot?

2014. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

ma 13:12-es: mostanában többször lehet halllani, hogy kúpot "szed" valaki, ez magyarul annyit akar jelenteni, hogy az elöírás szerint használja, azaz NEM beszedi, hanem a hüvelybe teszi.

sajnos elég sok ember elfelejt magyarul.


A kérdésre: petefészekgyulladás ALATT TILOS a szex, mert fokozott a fertözésveszély. Valószínüleg maradt valami vissza a gyulladásból.

2014. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom, de tudok magyarul. Ha ettol normalis valaszokat kapok, akkor a canesten kupot el kezdtem almazni.

Az egyuttlet ovszerrel tortent s a doktorno nem emlitett efele tiltast, s mivel nem mindennapos problema a petefeszek gyulladas igy nem tudtam ezt rutinbol.

2014. aug. 29. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kéne még egy antibio kúra
2014. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy szüneteltessétek egy ideig a szexet
2014. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!