Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres folyás és PCO? Bővebben...

Véres folyás és PCO? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, 24 éves vagyok, 18 éves koromban diagnosztizálták nálam a pco-t, ezért rengeteg menstruációs problémám volt.

De ilyet ami most van még nem tapasztaltam.

Lassan egy hónapja , egy-két nap kihagyással véres folyásom van, van hogy alvadt vér darabkákat is tartalmaz. Nem hinném h ez maga a menstruáció lenne, mert mikor megjön az teljesen más.

Sajnos egyelőre a munkám miatt orvoshoz nem tudok elmenni mert nem engednek el. Viszont mennyire lehet komoly a problémám, gondolhatok komolyabb betegségre (esetleg rákra). Az azért hozzá tenném még hogy mióta ez van nagyon gyakran van hasmenésem is, fogalmam nincs hogy ez mennyire függ össze.

Köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 26. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig el kellene menned orvoshoz. Ha más nincs, szaladj fel ügyeletre.
2014. aug. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Progeszteron hiányod lehet, akkor van ilyen jellegű több napig tartó vérzés. A hasmenés az viszont inzulin rezisztencia tünete lehet, mivel Pco- nál kialakulhat sajnos elég gyakran. Egy pco- s sorstársad
2014. aug. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mit jelent pontosan a Progeszteron hiány , és mit lehet vele tenni?
2014. aug. 26. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan hülyeségnek tartják, nekem használt a Womens cream. Nem olcsó, a ciklus 14-28 napig kell kenni napi 2x, ez egy természetes alapú progeszteron krém. Lehet segít. Viszont az IR-t ne hanyagold el, legalább hagyd a fehérlisztes dolgokat, több zöldség, és napi 5szöri kevesebb étkezés.
2014. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!