Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használok, de egészség...

Tampont használok, de egészségügyi betét nélkül félek kipróbálni? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Csak egészségügyi betét mellett tudom használni, mert félek, hogy átázok, most viszont nincs itthon eü, csak tisztasági betét. Ti milyen betéttel használjátok a tampont? Nagyon félek kipróbálni tisztaságival!!!
2014. aug. 30. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam, de allergiás lettem a betétekre. A tisztasagival is jo lehet, ha normal mennyiségű a menstruaciod, én is azzal hasznalom. Az első 2 napban azert figyelni kell, pl. pisiléskor, ha ugy latod, kezd atereszteni a tampon, azonnal cserélj. Egyébként nem lesz gond, ne aggódj.
2014. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is eü-vel használom az erős napokon. Amikor megyek valahová, akkor mindig van bent betét is, mert nem tudom, mikor kell gyorsan kicserélnem, ilyenkor a betét egy plusz biztonságot nyújt. Néha éjszakára is betéttel együtt használom, ha nagyon megvan. Nyugodtan használd így az erősebb napokon, ha aggódsz, senki sem fog tudni róla.
2014. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon vérzős vagyok, de egy strapabíró tampon mellé minek eü. betét? A tamponnak pont az az előnye, hogy nem kell zörgetni, meg nincs bepelenkázott érzésem. Résen kell lenni, és érzi az ember, ha telik a tampon.


A tisztasági betét bőven elég, elég menekülési utat ad a vécéig.

2014. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kiprobalom tisztasagival.
2014. aug. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!