Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Az orvos azt mondta,...

Lányok! Az orvos azt mondta, hogy 1 honapon belul meg fog jonni. Mar beszereztem par dolgot, mert nem szeretem a "rossz" meglepeteseket.1 csomag normal betet, egy csomag tampon, ket csomag tisztasagi betet. Ez eleg?

Figyelt kérdés
Megkoszonnem, ha leirnatok, hogy nektek hogy/mikor jott meg, hogyan oldottatok meg stb...hogyan zuhanyoztok ilyenkor?(lehet hulye kerdes) suliba ugye eleg eretlenek a fiuk 14 evesen...es szoval suliba ti hogyan oldjatok meg az ilyen szitukat?(betet,tampon,kivinni a wc-ig). Kicsit hosszura sikeredett ez a kerdes, de szeretnek minel jobban felkeszulni ra. Legy szives a negativ kommenteket hanyagoljatok.(anyaval nem tudom megbeszelni..) 13/L

2014. júl. 28. 11:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Az orvos honnan tudja, hogy meg fog jönni? :O

Vegyél azért éjszakai betétet is a biztonság kedvéért. A suliban meg nekem volt egy neszeszerem, abba tettem mindent, nem látszódott át, így azt vittem a wc-re.

2014. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
:) Igen boven eleg, sot, bar szerintem eloszor még betetet hasznalj majd akesobb attersz a tamponra. Nekem 11 eves koromban jott meg a suliban, elmondtam egy baratnomnek aki adott betet mert persze nalam nem volt, nem volt ilyen elovigyazatos :D Vagy a zsebedbe teszed vagy pedig egy ilyen kis sminkes taska akrmi jo! Nem kell foglalkozni a fiukkal majd.kinovik! :) A zuhizast pedig ugyan ugy csak ugye akkor no kad meg.ilyenek! :))) Bocsi telorol irtam remelem tudtam segiteni! :) Ha kerdesed van még irhatsz nyugodtan! :) 17/l
2014. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra én is kíváncsi lennék, honnan tudta :O

Szerintem, ha még szűz vagy, még egyenlőre ne használj tampont. Még kicsi vagy hozzá :)

Miért nem tudod megbeszélni anyukáddal? :(

Egyébként, nekem 5.-be jött meg, még nem is voltam ötödikes, mert nyár volt.

Teljesen fel voltam rá készülve, mivel van egy nővérem, aki előttem már mindent átélt. Először nem tudtam berakni a betétet, de utána már simán megy. Én a suliba egy rejtett pillanatban a zsebembe rakom, vagy viszem a táskámat.

A suliban, ha van védőnő, gondolom van, vele is meg lehet beszélni! :)

2014. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy nekem nem lesz több, ha fürdök, vagy ilyesmi. Szóval én fürdök :P
2014. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is fürdök sokszor, elején zuhanyrózsával kimosom, azt a vizet leengedem, aztán mehet :D
2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Nekem januárban jött meg először, nem számítottam rá,de szerencsére nem volt sok és már a suliból jöttem haza, úgyhogy nem volt semmi ciki story. Szerintem a normál betét nem elég, vegyél még éjszakait/maxi a biztonság kedvéért . A tisztasági (szerintem) bőven elég. Nekem nem szokott olyan sok jönni, az átlagosnál kicsit kevesebb. Amikor elindulok otthonról egymásra rakok két normál betétet és így nem kell a suliban cserélni és biztonságban érzem magam. Amikor az egyik betét már tele van, akkor csak simán kiveszem, de nem rakok be még egyet, mert még mindig ott a másik a bugyimban :)Én úgy szoktam zuhanyozni, hogy amikor kész vagyok megtörlöm magam felveszem a bugyit ( amiben van egy betét) és csak így lépek ki a kádból. Egyébként szerintem tampont még úgyse fogsz használni mostanában, úgyhogy az is elég. Remélem tudtam segíteni :)

13/L

2014. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Hogy birod két betéttel? xd Még 1-et is alig tudok elviselni >.<
2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két betét tényleg nagyon durvának tűnik :D Ezzel az erővel a zsebedbe is rakhatnád a másikat otthon.
2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Az orvos ilyet nem fog megmondani elárulom.


1. otthon, 14 évesen, tettem be betétet. Zuhanyzás simán, szeméremtest lemos és csá (hüvelybe NEM spriccelünk zuhanyrózsával, irrigálni is tök felesleges, van természetes tisztulása)

2. betét a zsebbe és úgy bmikor mehetek wc-re, de volt, hogy leesett a táskám és kipottyant 3 betét a srácok szeme láttára. Na, és? Ők röhögtek én meg vállat vontam.

3. míg szűz voltam (24) a legkisebb tampont sem tudtam feltenni, szal az nekem alapból kiestt, mint lehetőség

2014. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek! :)
2014. júl. 28. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!