Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Júliusban lefeküdtünk a barátommal, de sajnos kiszakadt a gumi. 72 órán belül beszedtem egy esemény utáni tablettát. Majd 2 hétre az utolsó menstruációmra, megjött a mensim. Úgy tudom, hogy az esemény utáni tabletta mellékhatásai közé tartozik a hormonháztartás felborulása, tehát belefér a nem várt vérzés. De viszont a terhesség első jelei között van az a bizonyos pecsételő vérzés is, ami 2 hét után van. És most félek..mert ráadásul késik is a menstruációm most. Jövőhéten veszek tesztet, de nem tudom mi lesz, ha pozitív lesz, azt se tudom, hogy mondjam el a szüleimnek.. Reménykedem abban, hogy csak a hormonháztartásom borult fel, és kicsit rendszertelen a vérzésem..:/

2014. aug. 30. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy, talán még akkor se lettél volna, ha nem veszed be az esemény utánit. Nem minden szexből lesz gyerek. De azért ügyesek voltatok, jól tettétek, hogy vettetek gyógyszert. Biztos nagyon megviselte a szervezeted, azért vannak ilyen problémáid.
2014. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg csak erről van szó. 18 éves vagyok, de nem hinném, hogy készen állok a gyereknevelésre..odébb van az még nekem :)
2014. aug. 30. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg szerintem sem vagy terhes, egyébként is igen csak nehéz teherbe is, nem olyan könnyű azt, igen sok mindennek kell ahhoz klappolni. De azért természetesen ha baj van az óvszerrel cselekedni kell és védekezés nélkül nincs szex!!! Egyébként igen az esemény utáni nagyon összezavarhatja a ciklusod.
2014. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, hogy igazatok van. Várok, aztán maximum veszek egy tesztet azért a biztonság kedvéért...
2014. aug. 30. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!