Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Össze-vissza vérzek. Normális...

Össze-vissza vérzek. Normális ez? Másnak is ilyen? Még nem állt be? Mi bajom lehet? Hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
12 évesen jött meg először, most 15 vagyok. Volt, hogy 1 hónapig megvolt, és van mikor kimarad. Mostanában kétszer jön meg egy hónapban.
2010. jan. 17. 09:06
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet h még nm állt be.De azért menj el nőgyógyászhoz hátha többet tud mondani.Nekem 11 évesen jött meg most 13 vagyok és beállt.Lehet ez még hormon zavar.
2010. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném,hogy hormon zavar. Van akinek sok év,mire beáll.Pl. én. Legyél mindig felkészült, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.végül is nekem is ajánlottak "gyenge" fogamzásgátlót,hogy beállítsa,de kihagytam. Ha nem élsz nemi életet,nem ajánlanám.
2010. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
1000% osan normális mert ell neki idő hogy beálljon :D
2010. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!