Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős! Lehetek terhes? :c...

Sürgős! Lehetek terhes? :c Túl fiatal vagyok még.

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk, védekeztünk, használtunk óvszert..de most mégis elkezdtem félni, mivel az eset elött a barátom kiverte magának..és meglehet, hogy került a kezére is az ondóbol..utána letörölte,szóval száraz volt a keze, de nem vízzel mosta le, csak zsepivel. Ezek után felhúzta a gumit..Lehetséges, hogy került rá az óvszerre, és hogy én így teherbe tudjak esni?

Eléggé tartok a terhességtől mert még túl fiatalok vagyunk..Gondoltam megkérdezem,hogy biztos legyek benne..Jobb félni, mint megijedni :s



2014. aug. 30. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem..
2014. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon pici a valószínűsége, majdnem nulla
2014. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lehetsz terhes. En megszakitassal is csinaltam mar megsem lettem terhes ezt nem azert mondom hogy valaki kiprobalja csak nyugtataskent hogy ne idegeskedj mert ennyitol nem lehet terhesnek lenni.
2014. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Kedves 4es miért hazudsz?

Szerinted hogyan lehet mégis teherbe esni, ha nem szexszel?

Óvszer persze, de nem véletlenül van 97%-os biztonsági indexe, pont az ilyen megtörölte a kezét zsepivel dolgok miatt...

2014. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hazudok de ha élsz szexuális életet tudod hogy azért mert sperma van a kezén nem lesz terhes.
2014. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, elpusztulnak a levegőn
2014. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lehetsz! Nyugi, van akik evekig probalkoznak még sem jon ossze, nem olyan egyszeru ez. Hasznaljatok óvszert es ha ugy van akkor inkabb spermicidest. Bar szerintem nem lehetsz tobb 14neles nem valo neked a szex.
2014. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már előzőleg kiverte magának, akkor utána hogyan állt fel neki? Nem vágom...
2014. aug. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

17

És az, hogy aggógom a terhességtől, nem feltétlen jelentheti, azt, hogy "pisis" lennék...szimplán mégsem az a fajta vagyok, aki már 13 évesen összefekszik mindenkivel..

De nem vagyok terhes, csináltam tesztet!(:

2014. szept. 7. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!