Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért jönnek izgalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért jönnek izgalomba ha meglátnak egy fiatal szép tini terhes lányt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pl nem szoktam..
2014. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valahogy engem sem izgat a dolog.
2014. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Hát ha terhes akkor nem jövök izgalomba. Egyátalán ki az aki a terhes csajokra felizgul eléggé érdekes.
2014. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Ki mondta hogy izgalomba jövünk. Nekem inkább az jut eszembe, hogy mekkora k...a hogy ilyen fiatalon terhes lesz. A srácot (már ha van vele) sajnálom, hogy elszúrja a fiatalságát.
2014. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó persze sajnálod a fiút a csajt meg nem, lehet ő sem tehet róla. Nem kell a lányokról mindig mindjárt a rosszat feltételezni.
2014. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó:

Mert szerinted az a lány aki kamaszkorában terhes lesz, arról csak ő tehet? Ugyan már, ez olyan minthogyha a csaj ... a fiút. Arra nem gondoltál, hogy esetleg baleset történt? Vicc...

2014. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Baleset történt? Mi, megbotlott a csávó és a farka a csajban landolt? Na ne röhögtess már...

Az egyetlen "baleset" (bár az meg nem baleset, mert az egyik fél részéről nagyon is tudatos volt a dolog), ha a csajt megerőszakolták és mégis megtartja a babát.

2014. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Na ez igen, micsoda felfogás :D esetleg arra nem gondoltál, hogy kiszakadt a gumi? Mennyi ilyen van a mai világban.... lol
2014. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%

#8


Akkor van esemény utáni tabletta, vagy abortusz.

2014. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Több barátnőm is terhes lett fogamzásgátló mellett 1 éven belül! Mire kiderült, hogy terhesek már késő volt, ugyanis a fogamzásgátló tabletta miatt ugyanúgy menstruáltak. Akkor most hülye k...ák mindannyian???
2014. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!