Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor menstruálok és lefeksze...

Amikor menstruálok és lefekszemaz ágyra vagy földre akkor mindig véres a fenekem és a nadrágom is. Tesiórán mit csináljak ilyenkor mert azért ott is le kell feküdni. Valamit rosszul csinálok? Ja és alvás után is ilyen sőt még a lepedő is.13lány?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Tampont vagy betétet használsz? Ha tampont, akkor nem jól helyezed fel, ha betét, akkor nagyobb kellene. Nem annyira a betét mérete, inkább az elnyelő képessége legyen nagyobb. A csomagoláson a csepp alakú jelek mutatják.
2014. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első az se igazán segít, próbáltam.

Nekem is ilyen problémám van.

Van pár ismerősöm aki ilyenkor két bugyit húz, hogy oda szorítsa, de fekvésnél az se mindig válik be. ( ha egy nagyobb bugyit húzol kívülre, akkor annyira nem látszik, hogy kettő van, csak attól tartok, hogy nem szellőzik rendesen, és valami baj lesz, de..)

Illetve a rossmanban szoktam venni facelle betétet, éjszakai 300-400 forint körül van, az olyan hosszú, hogy teljesen belepi a bugyit, na azzal még nem volt ilyen jellegű problémám, szóval ajánlom próbáld ki. Ha nagyon erős a vérzésed, tesikor kérj felmentést, és magyarázd el a tanárnak, ha nő, biztos megérti. Ha férfi, akkor meg azt fogja csinálni, amit az enyém...


" én: tanárúr tudja... szeretnék khm. egészségügyi okok miatt ma felmentést...

ő: milyen egészségügyi ok?

én: tudja, mivel elmúltam már 12, havonta meglep a szervezetem...

ő: na <nevem> hagyd abba, nem vagyok rá kíváncsi, menj, szia"

2014. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt a kép a betétről, tényleg nagyon hasznos, szerintem egy próbát mindenképp megér.
2014. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai megoldás lehet a hosszúsága miatt. Óra előtt és után cserélsz, hogy ne olyanban kelljen lenned egész nap. De próbálj meg felmentést kérni, nálunk is férfi volt a tesi tanár és még ő ajánlotta fel, hogy ha ilyen problémánk van, jelezzük és megengedi.
2014. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig kell a földön feküdnöd, hogy odacsurogjon. Ezért van, hogy alvás után olyan. De tesiórán nem hiszem, hogy 45 percig csak fekszetek a hátatokon.
2014. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aznapra a szülőd írhat felmentési kérelmet torna óra alól
2014. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké kipróbálom de még szeretnék válaszokat am betétet használok. és kipróbálom a több csepesett.
2014. aug. 31. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Van most az Always-nek egy nagyon jó éjszakaija, aminek extra nagy fenék része van.
2014. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönom es szerintetek melyik a jobb a libresse vagy az always??
2014. szept. 8. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak hosszabb betétek, amik kitöltik a bugyit és nem vastagok, hogy látszódjon a csomag a seggednél. Ha véletlenül nincs ilyened, vagy nem olyat vettél, akkor tegyél kettőt fedésben. az egyiket előre, a másik pedig a közepétől kezdődjön, és így a seggedig elér.
2019. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!