Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Toxikus sokk szindromam...

Toxikus sokk szindromam lehet? 14L

Figyelt kérdés

Tampont hasznalok es estere megfajdult a fejem.

Mindig kezetmosok tamponfelhelyezes elott es leggyakrabban applikatoros tampaxot hasznalok..lehet hogy csak az.iskola miatt izgulok.a szivveresem kicsit furcsa de sz.tem.most ez csak azert is lehet mert felek h beteg vagyok es a suli miatt is..a hasam neha faj.nagyon remelem h nincs ilyen bajom. Akinek.mar volt ilyene az irjon hogy mik meg a tunetek es h nala mik jelentkeztek�😭😭�


2014. aug. 31. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beparaztal a fejfajas miatt. Ha nem megy fel a homersekleted nincs gaz. A tampont tavolisd el ha ugy erzed es hasznalj betetet amig megvan
2014. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez minden csak TSS nem...
2014. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hu remelem nem az.direkt vigyaztam a tisztasagra. Higieniku voltam. Majd merem a lazam
2014. aug. 31. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

A TSS nagyon súlyos betegség, valószínűleg nem írnál itt, ha az lenne. De ha mégis ráz a hideg, rossz a közérzeted, lázas vagy, akkor irány az ügyelet.


Szerintem a frontot érzed, attól fáj a fejed, én ma egész nap élőhalott voltam, olyan migrénem van. Holnapra biztosan kialszod magad. Feküdj le időben, hogy holnap fel tudj kelni, és ne idegeskedj emiatt.

2014. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Bár nem tudom a tüneteket, a fej- és hasfájás olyan szimpla, gyakori és többnyire nem jelent semmi komolyat, hogy ez túlzott aggodalom...
2014. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi.joejt
2014. aug. 31. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jönnek-mennek a frontok, ami elég gyakran okoz fejfájást.

Ha megerőltetted a szemed, akkor is fájhat.

Ha kissé kiszáradtál, menzesz alatt nem nehéz elérni, mivel a test vizet tart vissza, de raktározva, csökken a szomjúságérzet is.

2014. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiaba mosnad a kezed.. A TSS t belsi bacik okozzák, illetve azok toxinjai. A tüneteidnek koze nincsen hozzá, mar az intenzíven lennel! Egyébként eleg ritka dolog.
2014. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!