Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy nagyobb dudor a nemi...

Van egy nagyobb dudor a nemi szervemen, mi lehet az?

Figyelt kérdés
A gátam és a hüvelyem mellett egy nagyobb méretű dudor keletkezik, miután szeretkeztem a barátommal. Ha nincs szex, nincs dudor se, úgyhogy nyilván ez a nemi vággyal összekapcsolható! Ezt akkor lehet leginkább kitapintani, amikor guggolok vagy terpesztek. Nem fáj, nem csíp, semmi bajom, ezt is úgy vettem észre, hogy aktus után töröltem magam! Ha állok, csak keményebb az a rész. Szex után pár órával odanyúltam, tapogattam, kicsit eltérő, keményebb a másik oldaltól az a rész, de akkor nincs feldudorodva, így se fáj, semmi kellemetlenség, kicsit másabb tapintásra, mint a másik oldal, de észre se venni szinte! Mitől lehet ez? Félek kicsit ettől.

2014. szept. 1. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem semmi baj nincs ezzel,de azért menny el vele nőgyógyászhoz !
2014. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez baj lenne.

Mennyi idős vagy?

2014. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért én is megnézetném orvossal
2014. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Elfelejtettem írni, hogy megnéztem tükörbe, csak akkor látszik ugye, ha guggolok vagy terpesztek, diónyi nagyságú kb. ez a dudor és látványos, de ha felállok vagy máshogy akarom megnézni, akkor nem látszik, csak kitapintható! Pár órával később már nem is látszik, de kicsit kitapintható!
2014. szept. 2. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért mennék nőgyógyászhoz, hogy megkérdezzem, megtudjam, mi lehet az - Megnyugatatna, mindenesetre jobb lenne, mint találgatni
2014. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!