Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Algoflex-M vagy No-Spa?

Algoflex-M vagy No-Spa?

Figyelt kérdés

Ki melyiket ajánlja menstruációs görcsökre?

Kort is írjatok légyszi :)



2014. szept. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Algoflex-M :) Nekem nagyon bevált. Gyomorgörcsre szoktam enni a Nospát. Bár görcs-görcs, a gyógyszer nem tudja, mit kell megszüntetni, de így szoktam meg :D
2014. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leírtam már rengeteg kérdésnél, de most is megteszem...

Egyszer fejfájásra akartam Algoflexet venni, de nem volt a gyógyszertárban. Épp mást akartam kérni, mikor a gyógyszerész Algoflex-M-et ajánlott. Bután néztem, de ő elmagyarázta: az Algoflex-M csak egy sima Algoflex (fájdalomcsillapító) és egy sima No-Spa (görcsoldó) összecsomagolva...

Innentől érted, ugye? Van, akinek a sima görcsoldó is elég, de ha ráküldesz egy fájdalomcsillapítót is, na, az az Algoflex-M. :)

2014. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)

Akkor melyiket vegyem? Ma iszonyatosan görcsöltem, konkrétan a kozmetikusnál falfehér voltam...

Amúgy 16 éves vagyok.

2014. szept. 2. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pont ez a lényeg, hogy tulajdonképpen mindegy, mindkét esetben No-Spát veszel, az Algoflex-M-mel pedig még egy plusz fájdalomcsillapítót is. Ahogy gondolod.
2014. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Algofexben van fájdalomcsillapító+görcsoldó (ráadásul drotaverin, ugyanaz a hatóanyag, mint a No-Spaban). A No-Spa ezzel szemben sima görcsoldó. Úgyhogy mindenképp jobb választás az Algoflex.
2014. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. szept. 2. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül egyik sem vált be. Még jobban fájt utána a hasam, mint mielőtt bevettem volna. Flector port (vényköteles) használok, nálam ez jött be.

24n

2014. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!