Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hőhullám, mindenem fáj,...

Hőhullám, mindenem fáj, nyűgösség, stressz, idegesség, alhasi görcsök stb, de mitől? Ovuláció? Hormonok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az előző menstruációm előtt is így kezdődött a 14. nap környékén: erős mellfájdalom,idegesség,stressz,nyűgösség,hőhullám stb.

Aug.23-án jött meg,minden előjel nélkül,pedig szokott lenni: erős izzadás előtte éjjel).Most tartok a 12-13 nap körül és már fáj mindenem: a derekam,az oldalam,az alhasam,a melleim is nagyon enyhén,de kezdenek érzékenyek lenni,és nagyon nyűgös vagyok.Nincs orbitális meleg,nekem mégis melegem van,izzadok...

Lehet túlzott mértékű stressz az oka?

Esetleg a hormonok?

Tanácstalan vagyok,és legszívesebben sokszor sírva fakadnék...


2014. szept. 4. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Stressz és hormonok, együtt. Ha kevésbé stresszelnél, kevésbé hergelnéd a hormonjaidat és nem jelentkeznének olyan erőteljesen a pm-es tünetek.
2014. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!