Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Barátommal fél éve vagyunk együtt, 3 hónapja rendszeres nemi életet élünk. Óvszerrel védekeztünk minden alkalommal. (Durex Love 3+1) A menszeszem még nem teljesen állt be, de most ismét össze vagyok zavarodva. A múlt havi menstruációm mindössze egy napig tartott, a mostani pedig konkrétan 12 napja késik. Tegnap csináltam egy tesztet (Gabriel) ami negatív lett. Az óvszer nem szakadt el, ebben 99%-ig biztos vagyok. Tegnap volt egy kis barna folyásom, ma már az sincs. Anyukámnak szóltam, aki már kért nekem időpontot egy maszek nőgyógyászhoz, akinél anno én is születtem, és anyum is hozzá jár 19 éve. Eléggé ideges vagyok. Szerintetek mi lehet ez? Kb 2 hete elég durván fel voltam fázva. Lehet ennek köze a dologhoz?

2014. szept. 6. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az orvos meg fogja mondani, hogy mi a probléma, ha egyáltalán van. Felfázástól lehet, hogy késik.
2014. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
irj már üzit ha voltál kiváncsi vok m lett :) de nekem is volt nyugi nincs baj :))
2014. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írok:) egyébként ma voltam nőgyógyásznál, és ultrahangon. Nem vagyok terhes, késői pete érésem van. Ennyi az egész:)
2014. szept. 10. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a "késői peteérés"?
2014. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta már bizonyára megjött -
2014. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barna szín lehet felfázástól, de inkább még be nem állt ciklustól.A többire meg megkaptad a választ !
2014. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!