Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor eszreveszem hogy...

Sokszor eszreveszem hogy mikor maszturbalok, akkor olyan a puncim mintha hamlana es eleg sok olyan jon le a kezemre. Mi ez? Tobbi lennt.

Figyelt kérdés

Nyaron chlamydias voltam. es a tuneteiben szenvedtem..petefeszekgyulladas, petefeszekciszta. es kezeltek elvileg mar elmult. es nemreg vettem eszre hogy apro borszinu szemolcsok vannak a szemerem ajkamon es az anuszom korul. de voltam nogyogyasznal es azt mondta h magatol elmulik majd nem is irt fel ra semmit.

de van 3db kis petefeszekcisztam egymas melett amit mar nem kezelnek mert azt mondtak idovel eltunik. attol lehet a nyalkas hamlas fele vagy mitol es a szemolcsok hogy mennek le minnel hamarabb?



2014. szept. 7. 06:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes lenne bőr- és nemibeteg rendelésre menni! (nem véletlenül együtt van a kettő, ugyanis sok nemi betegségnek van bőrgyógyászati tünete).
2014. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor maszturbálsz, akkor mindig a 25 éves, általad annyira szeretett csávóra gondolsz, akivel négy hónapig összejártál d u g n i?

Szánalmas vagy! -.-"

2014. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy szánalmas utolsó, nem is kicsit...
2014. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hogy mekkora nagy nyomorekok vannak itt

te jo eg.

Normalis valaszba belehaltal volna?!-.-

2014. szept. 7. 22:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet összeszedtél tőle vmi nemi betegséget. Vagdosod magad..... Nem vagy vmi gusztusos... Sőt nagyon nem... És csodálkozol ezután?
2014. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!