Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, nagyon hülye kérdés de...

Tudom, nagyon hülye kérdés de remélem válaszoltok rá. Ha valaki több mint 5hónapos terhes az nem tudja teljesen behúzni a hasát ugye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mindig is vékonyka magas lány voltam. Mostanában veszem észre,hogy kezdek nőiesedni,alakulni. Mivel kis vékony voltam szerettem volna hízni és mindig jó sokat ettem.Általában nem látszott,hisz ezt örököltem.Apukám is magas vékony volt nagy hassal.

Észrevettem,hogy olyan a hasam mint egy kis hordó vagy dob, előre domborodik.Mikor folyton ezt néztem eszembe jutott,hogy utoljára áprilisban voltam együtt a barátommal,nem-e lett baj.De azóta már jobban látszana és ha az lenne,akkor nem tudnám behúzni és benyomni a hasam,ugye?De nincs valószínűsége ennek,mivel akkor védekeztünk és utána ellenőriztük a gumit is. Megjött a mensim is normálisan azóta és semmi más tünet nincs.Csak annyit filóztam azon hogy miért nem lapos a hasam,hogy mindent összeszedtem.Ezért tettem fel ezt a hülye kérdést...

Lehet attól is ez,mert apukámnak is mindig ilyen előre domborodott hasa volt annak ellenére,hogy vékony volt és szimplán ilyen alkat vagyok?(meg a sokszori nagy étkezésik is tágíthatják a gyomrot?)

Vagy az közrejátszik,hogy mindig hasba szívom a levegőt?

[link] Itt egy kép,hogy milyen normál állásban a hasam(első kép)és annyira húzódik vissza reggel(2.)17L


2014. szept. 7. 09:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Igen, persze, hogy már nem tudod behúzni. Szegény gyermek odabenn rosszul is érezné magát.

Már bocsánat, de 1. milyen weboldalon mutogatod a fotódat??, 2. tényleg 17 éves vagy?

2014. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ártana nőgyógyászhoz menned, mert nekem is ilyen a hasam, pedig vékony vagyok és edzek.

Most mutatták ki két hete, hogy óriási ciszták vannak a méhemen és körülötte. Semmilyen tünetet nem produkáltam, nem fáj, nem is érzem, csak a hasam domborodik. Műtét lesz belőle.

2014. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy hasba szívod a levegőt, attól nem tágul ki az ember hasa, a gyomor meg sokkal följebb van.
2014. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Uh megijesztettél.Szerintem elmegyek akkor én is dokihoz:s

Neked is épp így puffadt a hasad?Reggelente laposabb volt?

2014. szept. 7. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, pont ugyanígy áll, reggelete laposabb, de valószínűleg csak azért, mert a belek leemésztik a tartalmukat (bocsi az undiságért). Mindjárt küldök egy képet privátban, nyilvánosan nem szeretném kitenni...
2014. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha nekem is volt olyan hasam, mint egy 5 hónapos terhesnek. Nem voltam az. Ilyen fajták vagyunk. Mióta megszultem, azóta meg kisebb is a hasam,mint terhesség előtt.
2014. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!