Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig őszintén válaszoltok...

Ti mindig őszintén válaszoltok az anyukás, terhes kérdezőknek, vagy meggondoljátok mit írtok? (mondjuk h ne legyen lepontozás a vége? )

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig az írom, amit gondolok. És sokszor le is pontoznak. De pont leszarom:D
2012. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na, Te karakán vagy, fel is foglak pontozni (de nem ezért a kérdés!), csak értékelem a dolgot.
2012. okt. 12. 09:46
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Az igazat. Sokan lepontoznak, bár nem értem miért, hiszen nem szidok senkit, az én tapasztalataimat írom le, a kérdésre válaszolok és csak akkor, ha nekem is van-volt tapasztalatom abban a témában. Sokan csak azért írnak, hogy kigúnyolják a kérdezőt, beszóljanak a válaszadóknak és a kérdező a válaszolók közti konfliktust olvashatja, holott ő pl a pelenkakiütésről szeretett volna többet tudni.
2012. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
én mindig csak akkor írok ha esetleg segítségre lehet a válasz.a pontozást meg még soha nem használtam,annyira gyerekes szerintem,sose nézem kinek mennyi a pontja.azt sem tudom hol kell azt megnézni hogy ki pontozott le.mind1.az olyan kérdéseken pedig hogy pl:Tegnap kielégítettem a barátomat szájjal terhes lehetek?vagy:Fáj a fejem szerintetek van esélyem a terhességre?-na ezeken meg csak röhögök.
2012. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Hazudni nem szoktam, de azt tudom, milyen kérdésekre nem szabad válaszolni, ha nem akarom, hogy lepontozzanak. Igaz, így is előfordult már, hogy számomra érthetetlen okokból voltam teljesen lepontozva, úgy, hogy nagyjából ugyanazt feleltem, mint a többiek.

Egyébként engem néha igenis zavar a lepontozás. Többször előfordult már, hogy tényleg segítő szándékkal, kedvesen válaszoltam egy kérdésre, erre 0 százalékot kaptam. Az ilyesmi akkor is bántó, ha tényleg pitiáner az egész dolog.

2012. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én sem hazudok, sajnos sokszor ez a baj nálam is. ÉS nem tudok örülni, h nem jön oda senki, h pl. hé, hát 3-as hsz, neked igazad van! Nem iylen kéttáboros kérdésekre gondolok, mint pl. abortusz, otthonszülés, mert ott mindkét részen lesznek pro és kontra...hanem "egyszerű" mezei kérdésre....
2012. okt. 12. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Az igazat írom én is és hát kapok lepontozást!Ez abból is látszik hogy mekkora szám a százalékunk!
2012. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Én is csak az őszintét szoktam..és le is vagyok pontozva néha..

jó van mikor okkal, mert én beállítottságomból adódóan sem bírom a hülyéket, és amikor pl a teherbe esés kategóriában már 60. kérdésnél kérdezi valaki, hogy ott van-e a csík?Meg hogy hányok, f.sok ez van az van,terhes vagyok e???Meg a tegnap szexeltem a párommal ma már terhes vagyok-e??kérdések kiborítanak, és amikor már nem bírom beszólok.Mert egyszerűen néha olyan kérdéseket tesznek fel emberek, hogy nem gyereket kéne vállalniuk, hanem agysejt beültetést!!Na és ilyenkor le vagyok pontozva rendesen...de tudom, hogy meg is érdemlem!! :D Ja de ilyenkor se alpári módon írok, csak leírom a véleményemet és kész, és ez sokszor nem tetszik nekik, mert nem vagyok mézes mázos.De könyörgöm, néha ha csak a gyógyszertárost kérdezné meg az ember, már előrébb lenne, mint hogy itt írogat.Ja meg a baba kategóriába imádom, a "40 fokos láza van a gyerekemnek, mitől??" hát basszus...indulj el az ügyeletre vagy valami!!Én lányomnak is volt majdnem 40 fokos láza, de nem azzal kezdtem, hogy feljövök ide, hanem bedobtuk a kocsiba és irány az orvos..

Na mindegy..nem is idegesítem magamat ezzel!!!!

2012. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Az első válaszoló "pont leszarom" válaszával már találkoztam, azt is tudom hol :P Ott is őszintén kijelentette h "pont leszarom" és már akkor is jót mosolyogtam :) Én is megírom a véleményem mindenhol, őszintén, de a provokálós kérdésekre nem is válaszolok, csak ha már bedurran az agyam vmi válaszon, vagy maga a kérdésen. Mert tudom h a lepontozás a cél és nem azért nem válaszolok, mert jajj kevesebb lesz a százalékom, hanem mert esetek többségében el sem olvassák a választ, csak nyomkodnak, meg ha vmi olyat írsz, amivel nem értesz egyett a kérdezővel,meg a többi szuper válaszolóval, akkor lepontoznak és ebben ismétlem, nem a pontozás dühít, hanem a kö...ögség... Bocsi...
2012. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Nézzétek meg a százalékomat és rájöhettek :))) Nekem fontosabb hogy egyenes legyek mint az hogy hány hülye pontom van,mint ha beváltható lenne valamire :)))
2012. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!