Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most már érdemes nőgyógyászhoz...

Most már érdemes nőgyógyászhoz fordulni, gyakran kiújuló hüvelygomba esetén? Többi lent!

Figyelt kérdés
menstruáció elött és után hüvelygombám volt,elötte 3 hónapja és az elött is volt 3-4 hónapja,fél év alatt 4x volt az utóbbi időben 22-L
2014. szept. 7. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Van barátod?
2014. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fordulj nőgyógyászhoz mindenképp,hogy kiderüljön az oka.

Általában az okozója a Candida albicans nevezetű gomba,ami a szervezetünkben alapvetően megtalálható,viszont ha elszaporodik akkor okoz kellemetlen tüneteket,mint a hüvelygomba pl.

Kellene egy alapos kivizsgálás,sokan mondják ezt a Candida diétát,én nem tudtam tartani...az nagyon drasztikus.Menszi előtt hüvelyflóra visszaállító gélt vagy kúpot használok,illetve tampont egyáltalán nem használok,csak ha NAGYON muszáj...az is elősegíti a dolgot..

Ha a pároddal gumi nélkül csináljátok,akkor ő is megfertőződhetett,viszont a férfiakon a hüvelygomba tüneteket nem okoz.Ellenben hiába vagy te kikezelve,folyton visszafertőz majd.

2014. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenned nőgyógyászhoz egy teyésztésre.

Persze azért sajnos van aki már az 5. Kúpot, kenőcsöt, gyógyszert használja az orvos tanácsára, aztán mégsem múlik el..

2014. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van barátom , elég önfejű mondtam neki hogy kenje magát elutasított mert ő tünetmentes,és amíg nem gyógyulok ki nincs szex :/ sajnos nem tudom mit tudnék kezdeni max.behivatom az orvoshoz ha engedik de ez inkább párkapcsolati gond hogy nem tesz semmit
2014. szept. 7. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, ő fertőz téged vissza folyamatosan. Gratulálok a barátodnak, hogy ennyire nem érdekled, hogy ő is kezelje magát, mindkettőtök érdekében.
2014. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

2. válaszoló vagyok.

Akkor addig ne légy együtt a pároddal..Nem is értem,hogy miért olyan nagy dolog,ha be kell szednie valamit,vagy ha a nemi szervét kennie kell valamivel,hogy egyikőtöknek se legyen baja...

Alapból a nők sokkal többet szenvednek mindenféle fertőzéstől stb,amit a férfiak is elkaphatnak,de náluk többségében tüneteket nem okoznak,sőt maradandó problémát sem...

Nálunk elég,ha antibiotikumot szedünk vagy tampont teszünk fel,esetleg nem jó intim lemosót használunk,és már lőttek a hüvelyflórának...Alapból a menstruáció miatt is felborul a hüvelyflóra...lehet szenvedni vele egy jó ideig mire végre helyre tudod állítani.

Ezt értik meg nehezen sokszor a pasik,mi ezen a téren sokkal másképpen működünk.

Beszélj vele még egyszer,ha nem érti meg,akkor bennem azért néhány dolog megkérdőjeleződik.

2014. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!