Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki már használta ezt a...

Van aki már használta ezt a teát hüvelygomba ellen? Érdemes inni?

Figyelt kérdés
Hatásos? Én 4 napja iszom, és mintha enyhülne. Már nincs viszkető érzés és erőteljes folyás, csak a fehér váladék, de abból is kevesebb. De közben elkezdtem C vitamint meg fokhagyma kapszulát is szedni, szóval nem tudom, önmagában érne-e valamit. Nincs valakinek tapasztalata?
2013. júl. 15. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. júl. 15. 17:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arra helyi kezelés is kell, miért nem mész nőgyógyászhoz. Lehet, hogy a teától enyhül, de nem biztos, hogy el is múlik, esetleg visszajön.
2013. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha a teljes candida diétát megcsinálod.
2013. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma is ittam már egy bögrével. Nem reklámozni akarom, de nagyon jó. Az íze is kellemes. De ha nem múlik el olyan 1-2 hét múlva a gomba, veszek canestent. ha nem használ, doki. Tudom, hogy elsőre is dokihoz kéne mennem, de már annyi ilyen mesterséges gyógyszert kaptam, most kipróbálok valami "házit". Egyébként a canesten kombi teljesen eltűntette a gombát, csak voltunk termálfürdőben, gondolom onnan jött elő ismét :)
2013. júl. 15. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha visszajött, akkor nem tüntette el csak a kórokozókat csökkentette le annyira, hogy nem okozott tüneteket, aztán visszaszaporodtak. Ez a nagy becsapás a vény nélkül, orvosi diagnózis által kapható készítményekben!
2013. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
A candida gomba egyébként a hüvelyflóra természetes lakója, akkor okoz panaszokat, ha elszaporodik, és ez így van rendjén, ezért kell csak fenntartani az egyensúlyt.
2013. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!