Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Évek óta küszköd...

Mit tehetnék? Évek óta küszködök candida nevű hüvelyi gyulladással, de mikor begyulladok, egyben meg is jön a menstruációm megint. El szeretnék menni nőgyógyászatra, de mig mensturálok nem lehet igaz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát addig semmiképp nem illik.....

Patikában is kérhetsz rá valamit, mert legtöbb esetben az orvos is azt fogja írni.

Ne egyel cukrot és mérsékelj minden olyan élelmiszert, ami a gomba szaporodását fokozza.

2014. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már vettem canesten kúpot,de amig megvan addig azt sem tudom használni,csak krémet,de az meg nem hat egyáltalán..
2014. szept. 8. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán mivel a kettőt együtt kell használni.....hiába van kenve, ha a folyás ugyanúgy fertőzött....

Megvárod míg elmúlik a vérzés. Az orvos is Canesten Combit fog írni, de lényegesen az sem hat, míg belülről táplálva van a gomba.

2014. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Candida egy nagyon alattomos kis fertőzés,minden sz...ra ki tud jönni...

Függ az étkezéstől,hogy milyen gyógyszereket szedsz (antibiotikum,akármi),a tamponhasználástól,a férfi spermája,sőt a menstruáció is felborítja a hüvelyflórát,onnantól meg szabad út van a gombásodás felé..

Én is sokat szenvedek vele időnként,menszi előtt és után,de most pl.: antibiotikumot is szedtem,amire allergiás lettem,így az ügyeleten vénásan tele nyomtak mindenféle gyógyszerrel..na az tett be neki..szóval..

Várd meg,míg elmúlik,és jobb,ha megvizsgál a doki!

2014. szept. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 9. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!