Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem hogy miért mondják...

Nem értem hogy miért mondják hogy estére alváshoz nem szabad vagy nem ajánlatos melltartót/toppot felvenni?

Figyelt kérdés
hallottam már olyat hogy azért mert akkor hamarabb ráncosodik a mellünk de ezt hülyeségnek tartom ..

2014. szept. 8. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb kényelmetlen lenne alváshoz (számomra legalábbis).
2014. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ráncosodás elég buta érvnek tűnik számomra...

Én még sosem hallottam, hogy nem szabad melltartóban aludni, bár azt sem régóta tudom, hogy egyesek ezt teszik. Nekem vannak kényelmes darabjaim, de nélkülük azért sokkal jobb. Nem hiszek benne, hogy hasznos lenne, pl. hogy akkor feszes marad a mell, ha sosem engedjük, hogy saját magát tartsa...

2014. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem azért, hogy jót lehessen kukkolni éjszaka a világított szobába. Jól be lehet oda látni, és akik ezt mondják azok szeretnének minél többet látni.
2014. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam erről, de itthon sem hordom, nemhogy alváshoz.
2014. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges a melltartó éjjel
2014. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!