Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ajánlatos a terhesség végén...

Ajánlatos a terhesség végén ill. a szoptatás alatt éjszaka is melltartót hordani?

Figyelt kérdés
A mellek megereszkedése ellen van, aki ezt ajánlja (pl. Kriston).
2008. aug. 5. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem a mellek megereszkedése miatt célszerű éjjel-nappal hordani melltartót, hanem azért, mert ha tele van tejcsivel, annyira nehezek, hogy alig birod egyenesen tartani a hátad. Na persze meg, ha elkezd spriccelni, akkor a blúzod tiszta tejcsi lesz. Ezért jó, ha betétet is teszel a bimbókhoz, ami ugye csak úgy ni nem áll meg a melleden.

Üdv. 5 hónapos, szopizós picilány anyukája

2008. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig hordok mostanában, de már nagyon kényelmetlen. Azért jó, mert könnyebb tartani őket és a szoptatás ideje alatt a baba nem rugdossa a másikat.
2008. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor megszületett a babám, és elkezdtem szoptatni, rettenetesen érzékenyek voltak a mellbimbóim (nem sebesedtek ki, de mire megszokták a "kiképzést", eltelt pár hét). Én akkor éjjel is használtam melltartót, melltartóbetéttel együtt, ami nemcsak a csepegő tejcsi felfogására volt jó, hanem az érzékeny bimbóimat is kipárnázta, nem ért hozzá a melltartóhoz, pizsihez.

Ez a Kriston mond néha dolgokat...Sajnos úgyis megereszkedik kicsit mindenki melle sztem, nem hiszem, hogy a melltartó ÁLLANDÓ viselése segítene ezen. De úgy gondolom a baba megfelelő fejlődése kárpótol mindenért! :-)

2008. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a korházba azt mondták h nappal igen de éjszaka ne hordjak mert nem jo a mellnek és a tejcsatornáknak sem mert elszorítja őket és begyulladhat,-csomosodhat a mell hiába kényelmes fazon
2008. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ártani nem árt. Én már a terhességem vége óta éjjel-nappal melltartót hordok betéttel a tej csepegése miatt. Már nem is érzem, hogy rajtam van.

És még egyszer sem gyulladt be a mellem...


Egy 5 és fél hónapos lányka anyukája

2008. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!