Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Combit használtam 3...

Canesten Combit használtam 3 napig, már úgy érzem meggyógyultam, nem fáj, nem is csíp és nem is ég! De van 1 problémám, amikor elfogyott a 3 kúp 4-dik nap erős rózsaszín folyásom lett. Mitől lehet ez? Aggódjak vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Nem tudom,most ez a kúp mellékhatása vagy még mindig bajom van?Pedig nem fáj már!

De nagyon erős színe van :S Bocsi a kifejezésért! Aggógjak vagy felesleges?


2008. aug. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
én a helyedben elmennék nőgyogyóhoz. tök mindegy milyen hüvelykúpot használsz elvileg nem kellene ilyen vagy akár bármilyen folyásodnak lennie utána. sőt lehet hogy nem múlt el, hiába érzed h nem fáj meg éget, lehet hogy csak a tüneteit tüntette el
2008. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
szerintem is menj vissza a dokihoz,jobb, ha látja mitől van az a folyás, nehogy valami bajod legyen.És tényleg lehet, h nem múlt el, nekem egy csomószor volt már olyan, h második-harmadik kúra után kezeltek csak ki.
2008. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak meg fog jönni
2008. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áááá...most múlt el talán 2 hete...biztos nem....köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 8. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
orvos irta fel a Canesten combit, vagy magadtol hasznaltad?mert lehet esetleg, hogy a tuneteken javitott, de ha nem Candida okozta a fertozest, hanem mondjuk bakterium, akkor nem szuntette meg. szerintem érdemes lenne elmenni dokihoz.
2008. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én használtam olyan kombit akkor nekem is elmúlt 3 nap után és nekem is hüvelygombám volt és az orvos ajánlotta. Több mint valószínű, hogy a 4. nap még mindig a kúp maradék része folyhatott ki belőled. Amikor használtad a kúpot akkor is észleltél folyást? Én nem 1x használtam már combit és volt amikor nekem narancssárgás volt és volt már rózsaszín is. Lehetséges h a "dzsuvát" hozta ki akkor belőled.
2008. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet :)) De nem tudom....még mindig van...de panaszom meg nincs...néha görcsöl a hasam picit mint amikor megjön...lehet hogy valami oknál fogva mégis jóval előbb fog megjönni??
2008. aug. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!