Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességen kívül miért...

Terhességen kívül miért maradhat ki a menstruáció?

Figyelt kérdés
Két hetet késik. A jelző tünetek megvoltak, pattanásosodtam, most fáj a mellem, mondjuk nem épp úgy, ahogy máskor szokott menstruációkor. Eddig 4 nappal előtte kezdte és intenzív volt a fájás, most amolyan gyengébb, alig-alig érzik. Ebben a ciklusban volt az esküvőm, lehet, hogy ez kavart be? Mármint a szervezés miatti aggódás, vagy nem is tudom. Bár annak is 3 hete már, szóval nem tudom. Ötletek?
2014. szept. 11. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Stressz,elhízás/fogyás,hormonproblémák,ciszta,mióma,egyéb eü. gondok.

Reméljük csak az aggódás teszi

2014. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen eszed és menj orvoshoz, vicces is lenne, ha az összes házasodó, épp nem terhes nőnek kimaradna egy havija az esküvő miatt... Stressz miatt csúszHAT (bár én baromságnak tartom), de ez nálad konkrétan kimaradt. Kamaszkor után ez már nem játék. Menj orvoshoz.
2014. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Időközben voltam nőgyógyásznál, nem vagyok terhes és cisztát sem látott. Ő is az esküvőre gyanakszik. Kaptam tablettát, amitől napokon belül meg kell jönnie, de még nem jelentkezett...
2014. szept. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!