Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak menstruációs...

Miért vannak menstruációs fájdalmaim ha csak 6 nap múlva kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Már két napja enyhe menstruációs fájdalmaim vannak folyamatosan. Azelőtt sose volt ilyen, mindig csak a vérzés előtt pár órával jelentkezett. 3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót mert fájt tőle a fejem, talán csak most kezd újraindulni a "rendszer"? De azóta már kétszer megjött, igaz nem olyan erősen mint fogamzásgátló előtt. Valami bajom van?
2010. jan. 18. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen. Nekem amig nem szedtem gyogyszert mindig mensi előtt egy héttel kb már elkezdett görcsölgetni néha a derekam+ fájtak a melleim.Premenstruációs szindrómának hivják,.
2010. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, tényleg elképzelhető. De nekem eddig nem volt ilyen és nem szeretném hogy mostantól legyen. :D Köszi a választ.
2010. jan. 18. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos ilyen. Nincs mit tenni :(
2010. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!