Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyásznál nagyon-nagy...

Ha a nőgyógyásznál nagyon-nagyon kicsit vagyok szőrös az baj? Mivel gyantáztatom, nem biztos, hogy teljesen sima bőrrel tudok oda menni.

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekli a nőgyógyászt. Csak tiszta legyen, az a fontos.
2014. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak vágom a szőrt, a nőgyógyászt baromira nem érdekli. Sőt állítólag a csupaszokat néha megszólják, mert hogy úgy könnyebben kapnak bajt.
2014. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam :)
2014. szept. 13. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem gyantázom és nem borotválom odalent, mert nem bírja a bőröm, úgy járok nőúgyógyászhoz, ne aggódj, ő megszokta, hogy lát ilyet is és olyat is.
2014. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elején kérdeztem a nőgyógyászom, hogy mi lesz, ha már nagy pocakkal nem tudok szőrteleníteni. Nem lesz égő? Szó szerint ezt kérdeztem. :) Jót nevettünk, és azt mondta, hogy nem, nem égő lesz, hanem szőrös, és hogy teljesen mindegy, higyjem el.
2014. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!