Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nőhetek? Menstruáció után...

Még nőhetek? Menstruáció után még lehet nőni? Mennyi az ideális női testmagasság?

Figyelt kérdés
Most Decemberben leszek 15 éves és hát nem vagyok nagyon magas de folyamatosan növekedem, de csak lassan nem tudom megnövök e? Mondhatom hogy én vagyok a legkisebb 8.-ban és ez nagyon szar érzés ti mit gondoltok?.Az alkatom teljesen normális, és a menstruáció már januárban volt, de azt olvastam hogy a menzesz előtt már kialakul a testmagasság. ( amint mondtam én még növésben vagyok ) Olyan 159 lehetek. Anya 160 valamennyi és szerintetek még beérhetem? Nem akarok alacsony lenni hogy észre se vegyen egy fiú sem. Jó mondjuk annyira magas sem akarok lenni..most hétfőn kapok fogszabályzót is és szép akarok lenni...szerintetek növök még?
2014. szept. 14. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nősz még, butaság, amit olvastál valahol.

~19 éves korig alakul ki a végleges magasság. És szép leszel, már biztos most is az vagy, ne aggódj sokat.

2014. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
159 cm-el már nem vagy alacsony. 24 éves koráig nől az ember.
2014. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most néztem meg 157 vagyok.:/ Ja és első kommentelő köszönöm:) <3
2014. szept. 14. 13:30
 4/4 anonim válasza:

Egyértelműen nőni fogsz még, én vagyok 168...

Nem a magasságod miatt fog észrevenni a fiú.

2017. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!