Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előrehozni 2-3...

Hogyan tudnám előrehozni 2-3 nappal a menszeszt?

Figyelt kérdés

A barátomnak azt mondtam tegnap, hogy meg fog jönni, mert iszonyúan görcsölt a hasam. Kb. jövő hét közepén kellene megérkeznie, és már tűkön ülve várja, hogy "mikor múlik el". Igen ám, de ma reggelre a görcsök abbamaradtak és mégse érkezett meg hamarabb.

Légy szíves, segítsen valaki hogyan tudom előrehozni!!!



2014. szept. 14. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Rozmaring tea, Aviva torna. A lényege: rogyaszd meg mélyen a térdeide kis terpeszben. Aztán egyszer billentsd oldalra a csipőd, majd a másik oldalra majd hirtelen előre. Ezt kell ismételni 15 percig és el elvileg 24 órán belül menzeszt idézhet...:D Remélem érthetően írtam le..:D
2014. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az Aviva torna leírása? Még sosem hallottam róla! Akkor is működik, ha nekem szinte percre pontosan szokott megérkezni?
2014. szept. 14. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez az:) Nekem is rendszeres, kipróbáltam mert egyszer késett pár napot. Miután megcsináltam rendesen be is görcsöltem nekem mondjak 2 nap múlva jött meg. Amúgy érthetően írtam le? :D
2014. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szépen köszönöm! Meg is próbálom! Érthetőnek érthető, de 15 perc? Fárasztó lehet.. :) Remélem, lesz eredménye.
2014. szept. 14. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen 15 perc kell. Èn a végén már alig bírom...:D Ja meg este amikor majd fürdessz akkor ha tusolsz nagyon meleg vizet tusolj a hasadra sokáig, vagy egy nagyon forró kádba csücsülj mert az is elősegíti:)
2014. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy hogy sikerült:)
2014. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, sajnos én csak pár percig bírtam, egyelőre csak görcsök voltak tegnap este, amik rendre elmúlnak. :( Kipróbáltam a nagyon meleg fürdőt is, az sem segített... :(
2014. szept. 15. 08:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nagyon köszönöm a segítséged, de sajnos ez a torna vagy mi, nekem nem jött be. Úgy csináltam mindent ahogy leírtad, naponta többször is és még most sem érkezett meg a vérzés... :((((
2014. szept. 19. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!