Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy 2-3 nappal...

Hogy lehet egy 2-3 nappal előrehozni a menstruációt? (otthoni "kezeléssel")

Figyelt kérdés

Augusztus 9-én megyünk Balatonra 5 napra és mivel még nem állt be ezért nem is írtam,hogy mikor jött meg(pedig ezért kellett volna:/) de most kb. 2 hónapja úgy jött meg hogy először az egyik nővéremnek másnap a másiknak harmadiknap pedig nekem.És most próbáltam számolni,nekem aug. elejére jött ki de a nővérem azt mondta,hogy neki 8-án,persze ő megvan a tamponnal de én meg nem szeretném..Most július első vasárnapján 6.-a körül voltunk strandon(mind két tesómnak meg volt) és itt olvastam,hogy a citromlé segít eltolni kb.fél üveggel megittam két nap alatt és strand után amikor hazaértünk este jött meg,és hogy nincs valami ilyesmi amitől pár nappal hamarabb jön meg?(ne gyógyszer)ja és nem úgy van hogy mindig ugyanakkor jön meg ugye? mert anyum úgy mondta(mondjuk ő már egy ideje nem menstruál)és ha kb.6-án jött meg akkor 90% hogy most hamarabb kéne nem,egy pár nappal?mondjuk 3-án??(mondjuk nem nagy baj mert heten megyün és abból csak kettő fiú,szóval biztosan megértenék meg a másik lánynak is meg volt a strandon,szóval ha akko jön meg mindenkinek gondolom ők se mennének sokat fürdeni,de ők meg tudják oldani és én is szeretnék azért fürdeni egy kicsit)ja és még annyi hogy az első hónapokban nagyon pontos volt és normális:4 nap most meg amióta össze-vissza azóta kevés jön,de akkor is hat hét nap:/(de olvastam hogy van akinek majdnem két hét)

köszi a válszokat és bocsi ha hosszú lett vagy hibásan írtam

13/L


2014. júl. 22. 16:27
 1/1 anonim válasza:
A rozmaring tea segit.
2014. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!