Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem megjött 1 én és...

A menzeszem megjött 1 én és 6-7-ig tart ami nálam természetes! De most rá egy hétre megint megjött de csak egy napig tartott és nagyon kevés volt! Mi lehet ez? Nem szedek semmi gyógyszert ami azt kiválthatta volna!

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel pont félidőben vagy, ezért biztosan ovulációs vérzés lehetett. Peteéréskor előfordulhat pecsételés, esetleg 1-2 napos enyhébb vérzés. Ne aggódj, teljesen normális dolog ez.
2014. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy terhes Vagyok?
2014. szept. 14. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát minden lehetséges, de én nem tartom valószínűnek. Megjött rendesen. Félidőben vagy, ismétlem magamat, szerintem ez a vérzés a peteérésed miatt lehetett, ami teljesen normális dolog.


Ettől függetlenül, ha félsz, hogy terhes vagy, vegyél egy tesztet, pár száz forint, és te is megnyugszol.

2014. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!