Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellemben ciszta van. Nem...

Mellemben ciszta van. Nem kell műteni mert pici, DE! A tudat hogy van "megőrjít"! Írjon olyan valaki akinek elmúlt, valamilyen természetes gyógymódtól?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma, sok nőnek van ilyen és leéli vele az életét. Ez nem rosszindulatú.
2014. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellemben is van de nagyon picik és a méhemben is. Ne vacilálj rajta sürűn kontrolláld. Nekem kétszer egy évben kell járni ultrahangra, egyszer mammográfiára és nőgyógyászhoz.ha nem hanyagolod el semmi baj nem lehet.a gondolatot meg valahogy csak meg szokod.
2014. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönőm a válaszokat!

Lenne még pár kérdésem.

Én is járok felülvizsgálatokra minden évben.

Tudtok valami természetes gyógymodott?

Hallottam a gomba kivonatról meg a ligetszépe valami.Szed valameikötök ilyesmit?

Érdemes hormon szint tesztre is elballagnom mostmár? (37 vagyok )

Ugytudom a legtöbb rossz dolgot a hormonok ingadozása teszi.

Ezt gyógyszerrel állítják be?

2014. aug. 18. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A ciszta felszívódhat, maga a tömlő "elsorvad". Lehet fizikoterápiával is kezelni, nekem ez egyik cisztánál segített. Aztán lehet leszívással megszüntetni. Hormonkezelést is ajánlottak nekem, de nem fogadtam el.
2014. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tök jó hogy elkezdtem jegelni és vissza húzodott!

Próbáljátok ki akinek szúró égetőérzése van a mellében,és miután csökkent a fájdalom akkor menjetek el az orvoshoz is így jobb elviselni a vizsgálatot.

2014. nov. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!