Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladásnak mik a...

Petefészek gyulladásnak mik a jelei?

Figyelt kérdés
nekem szúrkál néha, nem görcsölök csak megjön érzésem van. enyhe szédülés ritkán előfordul. terhesség jele vagy petefészek gyulladás? már nem tudok kiigazodni
2010. jan. 19. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
A petefészek gyulladás iszonyatos alhasi fájdalommal jár, oldalt kicsivel a combhajlatod felett. a peteéréskor jelentkező fájdalom semmi ehhez képest. amikor nekem volt, én olyan rosszul voltam, hogy aludni sem tudtam normálisan, fetrengtem és fel is puffadt az alhasam és lázam meg hányingerem volt.
2010. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem olyan nagymértékű jobboldali petefészek gyulladásom volt, majd bele pusztultam. Még vérezgettem is tőle. Tessék elmenni nőgyógyászhoz, az mondja meg a biztosat.
2010. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csütörtökön megyek, de valószínű nem petefészek gyulladás, mert semmi nagy fájdalmam nincs, csak szúrkálást éreztem, de az már elmúlt, a szédülés is elmúlt. viszont hasmenésem lett :D

na majd a doki megmondja a tutit :)

2010. jan. 26. 14:28
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 26. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt. Nagyon durva fájdalom és láz. Elmúlt a mensim és a görcsölés megmaradt, de olyan durván, hogy olyan görcsöket még nem éltem át. 3 napig bírtam és aztán szabályosan bekönyörögtem magam aznapra a dokimhoz.
2010. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!