Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje csómok vannak a...

Egy ideje csómok vannak a mellembe, és egyre jobban fáj, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Több oka lehet a lényeg,hogy mihamarabb keresd fel az orvost, ő majd kideríti az okát, mi innen max csak tippelni tudunk.
2014. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha közel állsz a menstruációdhoz akkor lehet a hormonoktól. nekem mensi előtt már 10 nappal is elkezd bedurranni, és fáj is.

De ha ehhez nincs köze, illetve valami furcsát tapasztalsz, kérd ki a nőgyógyászod véleményét.

2014. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát...elsején kell majd megjönnie,eddig nem volt ilyen,most egy 2hónapja! Mindenképpen megyek orvoshoz! Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 15. 14:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy egyre jobban fáj,eleinte csak akkor ha hozzáértem,de most már jobban! Tudom hogy orvoshoz kell mennem,csak félek hogy valami nagyobb baj van!De ráveszem magam és elmegyek!
2014. szept. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!