Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért Kötelező a Nőgyógyászati...

Miért Kötelező a Nőgyógyászati vizsgálat most 8 dikban?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptuk meg a hírt hogy ma nőgyógyászati felvilágosítás is lesz aztán még kötelezik hogy el is kell menni a nőgyógyászhoz teljes vizsgálatra de minek? :/

2014. szept. 17. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekünk ilyen nem volt. Felvilágosítást nekünk is adtak, de semmiféle orvosi vizsgálatra nem kötelezett az iskola. Szerintem ha nem akarsz, akkor nem mész el, nem kötelezhetnek senkit sem.
2014. szept. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nincsen, ez kamu. Nem kell mindent elhinni:) Mindjárt jönnek a trollok az ilyen hirek hallatára.... Nincs ilyen vizsgálat, nyugi!
2014. szept. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akarod, nem kell! Erre nem kötelezhetnek!
2014. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a osztályban minden lány uszásra jár és mindenki volt már versenyeken és elvileg ahoz is kérnék Hát ha nem fontos nem megyek még megvárhat engem igazán szerintem.
2014. szept. 17. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek akkor lenne értelme, ha nindenkit keszurnenej, aki vizbe megy. Gondolom hucelyvaladek tenyésztésre gondoltak, hogy senki ne fertozze meg a másikat. A fiukat is szűrni kéne Ennyi erovel. Nem lesz itt semmi, sokba us kerul.
2014. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát Mindenkit leszurnenek
2014. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor alap szűrés vizsgálat lesz? mert ma nem volt semmi váratak minket aztán hazaküldtek :/

A fiúknak meg nem kell soha semmit sem.. :/ mázlisták

2014. szept. 17. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem lesz kötelező nőgyógyászati vizsgálat!!!
2014. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!