Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért várom hogy megjöjjön a...

Miért várom hogy megjöjjön a menzeszem?

Figyelt kérdés

11,5 vagyok és fehérfolyásom van 1 éve és én akarom hogy megjöjjön a menzeszem és nem tudom miért akarom

Szeintetek miért?



2014. szept. 17. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Minden lány várja és akarja. Egyrészt a kíváncsiság miatt, másrészt meg azért, mert nővé akar válni. Ne akarj túl korán nő lenni.
2014. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagylány akarsz lenni.

Hát... Ne akard, hogy megjöjjön. Fáj az ember hasa, kedvetlen, ingerlékeny. Ha felállsz, érzed, hogy elindul odalenn a zuhatag, suliban kész rémálom az egész, főleg tesiórán, minden második szünetben lehet menni betétet/tampont cserélni, undorító az egész.

Nekem a 12. szülinapom előtt egy fél hónappal jött meg, boldogabb lettem volna, ha késik 3-4 évet. Utálom, gusztustalan. Igen, tudom, hogy természetes meg minden, de akkor is gyűlölöm.

2014. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is mindig nagyon akartam..és mikor a többi lánynak már rég megjött akkor én még sírtam is hogy nekem nem.:DD ne akard..nagyon rossz..nem tudsz semmit csinálni érzed hogy ott folyik és egész nap ezen jár az agad hogy nem e áztál át vagy nem e lett véres a nadrágod..és a suli áá az a legrosszabb mikkor szünetekbe kell mimenned a teli lány wc-ben és ki kell várnod a sorod..szoval nem is olyan jo ez..:// 15/L
2014. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es. Nem kell utálni. Az a nőhöz tartozik. El kell fogadni, mert azzal együtt vagy NŐ. Tudom, hogy olykor nyűg az egész, de gondolj arra, hogy csak úgy tölthetjük be a Földön a szerepünket, az ANYA szerepet, ha menstruálunk.
2014. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legfantasztikusabb mikor átázik a nadrágod,és az osztálytársaid (jobb esetben lányok) figyelmeztetnek rá.Az se rossz amikor a fiúk csúfolnak ki miatta..És akkor gondolkozhatsz mivel magyarázod ki vagy mivel takarod el hazáig..Másnap kezdődik előröl kb.
2014. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Tudom, hogy hozzánk tartozik, attól még utálom és gusztustalannak tartom.


#5: Na, ezt át tudom érezni, ilyen is volt anno a suliban :(

2014. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én soha nem vártam, nem akartam, mert úgy gondoltam addig nem lesz vele problémám havonta.


Minél inkább késleltetni akartam, de végül több, mint 13 és fél éves koromban jött meg.


Húgom már 2 hónapja 14 és még nincs meg neki.


Szerintem ne várd, inkább ne foglalkozz ezzel.

2014. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!