Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lehet? Mellrák?

Vajon mi lehet? Mellrák?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt találtam egy csomót a mellembe, voltam a nőgyógyászomnál azonnal, aki ultrahangos vizsgálaton azt mondta, hogy nem lát semmit, viszont érzi ő is, és, hogy nem tudja mi lehet ez. A válasza az volt, hogy kérjek időpontot mammográfiára. 2 hét múlva megyek, mert máshogy nem lehetett időpontot kapni, és még így is "sürgős időponttal" lett kérve. Nagyon félek, hogy mi lehet. Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

2014. szept. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy valami mirigy csomó és csak hormonális eredetű.

Ha ultrahangon nem látszik semmi, az félig már jó hír.

2014. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát két orvosnál voltam, az első csinálta az ultrahangot, és ő mondta, hogy nem lát semmit. A másik akinél voltam az ijesztett halálra, mert azt mondta, hogy az ultrahang nem jó semmire, és ő mondta, hogy ez bármi lehet, stb., stb. és ezért félek nagyon.


Köszönöm a válaszod!

2014. szept. 18. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nincs Mammo eredmény na parázz, a nyirokcsomó is megnőhet, pl. még megfázás után is. Nem volt vírusos infekciód ?

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Hány éves vagy?

30 év alatt , ez olyan ritka, mint a fehér holló...

2014. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Voltál az orvoshoz?
2014. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!