Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már vagy fél éve elöjön...

Őkrős Beatrix kérdése:

Már vagy fél éve elöjön minden honapban a nemi fertözésem én gombára tippelek viszont egy éve szedek fogamzásgátlot szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

voltál vele nőgyógyásznál?

a fogamzásgátló egyébként hajlamosíthat mindenféle fertőzésre, de ezer más oka is lehet. orvos tudna pontos választ adni.

2014. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

candida is lehet, feltétlen olvass utána.

illetve próbáld ki a candida diétát, nagyon jó alapból is a diéta, még fogyaszt is, meg felfrissít, vitalizál!

nekem 3 évig felfázást okozott a candida, illetve a börömön világos foltokat itt ott, édesség utáni nunusviszketést, de néha még az ánuszomnál is viszketett. illetve végül is petefészek görcsölgetést okozott - ekkor lettem alaposan kivizsgálva, és kandidafertőzést mutatott ki a laborvizsgálat.


olvasd ezt el: [link]

2014. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!