Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik egy ilyen vizsgála...

Mi történik egy ilyen vizsgálaton?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és anya el akar vinni egy vizsgálatra,hogy megtudja nem vagyok-e terhes....milyen vizsgálat ez? úgy értem ,hogy ultrahang,hogy megnézzékvan-e bennem valami vagy alulról néz fel a nőgyógyász?

2014. szept. 20. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lennél terhes? 13 évesen védekezés nélkül szexeltél? Gratulálok.
2014. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az!.Szűz vagyok de anya ilyen vizsgálatot akar -.-
2014. szept. 20. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy tesztet és ha negatív, megnyugodhat. Egyébként nem minősíteném anyukádat, aki rögtön orvoshoz akar vinni, ahelyett, hogy venne egy tesztet, és 13 évesen azt hiszi rólad, hogy nem hogy már szűz nem vagy, de még terhes is.
2014. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyád hülye.
2014. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélj apukáddal, hogy segítsen megértetni vele, hogy még szűz vagy. Szerintem csak ijesztget, mert nem bízik benned.
2014. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet uh-val is megnézni

(de pénzbe kerül) -

2014. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van oka anyukádnak feltételezni, hogy terhes vagy? Vagy akkor miért akar el vinni ilyen vizsgálatra? Biztos, hogy terhességi vizsgálatra akar elvinni? Ezt mondta is neked?

Nem csak egy általános nőgyógyászati vizsgálatra?

De egyébként nem ultrahanggal, hanem hagyományos módon hüvelyen keresztül vizsgál meg az orvos. Szólj neki, hogy még szűz vagy, ha nem ott a vizsgáló asztalon akarod elveszíteni.

2014. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze-persze.


Aludjál h.lyeségek helyett.

2014. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az van ,hogy 8 hete nem jött meg és ezért akar de megjegyzem,hogy szűz vagyok és igen többször említette már,hogy elvisz..és amikor elmentünk orvoshoz(megfázás) akkor tőle kért tanácsot és akkor valami ultrahangot
2014. szept. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!