Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális változás okozhatja...

Hormonális változás okozhatja a hajam hullámosodását?

Figyelt kérdés

Mindig is irigykedtek, milyen szép, szög egyenes a hajam, soha nem kell vasalni, meg van a tartása (nem lenyalt, csak szép egyenes). Ez viszont az évek alatt erősen megváltozott. 23 éves vagyok, és 3 évvel ezelőtt mikor még tényleg egyenes volt a hajam, mostanra az egész behullámosodott. Hogyha megfésülöm (és nem túrom, mert a hullámos hajat tilos fésülni), akkor az egész egy nagy szénaboglya (nem is tudom még igazán kezelni, mert 20 éves egyenes volt), hogyha beszárítom, ahogy tudom elfogadhatóak a hullámok. Olyanok a hullámok, mintha strandoltam volna, vagy lazán besütöttem volna. Nekem mindennap egy meglepetés, mikor tükörbe nézek, most se igazán értem, miért alakult ez így?

Néha kivasalom, mert én az egyenes hajamat szerettem, és nem tetszik ami most van (nem tartozom azok közé akik mindig másmilyen hajat akartak, mint a maguké).


azt mondta egyik ismerősöm, hogy a hormonok miatt.. próbáltam valami okosat ki googlezni, de csak terhes anyukákról, vagy erős hormontartalmú gyógyszerek befolyásától lett más a hajuk.


Én nem szedek semmi gyógyszert, ráadásul terhes se vagyok, szóval nem tudom...


2014. szept. 21. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehet. Az egyik ismerősömnek kemo miatt hullott ki az összes haja, u tána pedig olyan haja nőtt, mit egy négernek.
2014. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az jó, ha hullámos
2014. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!