Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell folyton pisilni...

Miért kell folyton pisilni mennem? Megiszok 1 liter ásványvizet és negyedóránként mehetek wc-re. Mi lenne akkor velem, ha 2-3 litert innék, amennyi kéne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék...Én is mindig a WC-re járok, még egy pohár víz után is...
2010. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyors az anyagcserétek
2010. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézessétek meg a vércukrotokat és vizeletcukrotokat!!
2010. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha nem iszok, vagy mondjuk mást iszok, pl kólát, akkor nem ennyire rossz a helyzet.
2010. jan. 20. 16:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak egy ideig van így, ahogy figyeltem. Ha huzamosabb ideig eleget isztok, akkor visszaáll normálisan. Mert így nem méregteleníted eléggé a szervezeted és minél gyorsabban ki akarja mosni a káros anyagokat.
2010. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha egyszerre iszod meg az egy litert, az gyorsan átszalad a szervezeten. sokkal jobb egyenletesen szétosztva meginni.


a cukorvizsgálat tényleg indokolt, ha többet pisilsz, mint amennyit megiszol, főleg, ha ez állandó szomjúségérzéssel jár együtt.

2010. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát állandó szomjúságérzetem az nincs, csak azért iszok, mert rámszóltak hogy ne napi fél litert igyak csak. de ezígy borzalmas, sokkal jobban éreztem magamat azzal a napi fél literrel.
2010. jan. 20. 16:57
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és azaz egy liter nem egyszerre volt, kb fél óra alatt fogyasztottam el fél litert.
2010. jan. 20. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
cukorbetegségre akkor lehet gyanakodni, ha sokat iszol, sokat pisilsz, fáradékony vagy, és fogysz. egyéb esetben vagy csak gyors anyagcsere, vagy veseprobléma.
2010. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem rászokni a sok vízre, akkor én is így voltam..

Ma már napi 3-4x megyek csak pisilni, és 3,5 l-t iszok meg kb :)


15/L

2010. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!